Cilt Lekelerine Kullanılan Kremler

admin 8 sene Önce Ekledi |
527

Hanımlar için rahatsız edici hususlardan birisi olan cilt lekeleri kimi zaman makyaj ile gizleniyor olsa da kalıcı bir sorun haline dönüştüğünde ruhsal açıdan bazı sorunların yaşanmasına neden olabiliyor. Bu nedenle cildinizde oluşan lekelerin giderilmesi için krem ya da benzeri formda ürünler kullanmanız gerekebilir.

Cildinizde güneş, sivilce ya da farklı etmenler nedeniyle oluşan lekeleri önlemek için aşağıda derlediğimiz kremleri kullanmadan önce mutlaka bir uzman önerisi almanız ve bir cilt doktoruna görünmeniz gerekmektedir. Kimi zaman bu lekelerin hastalık habercisi olabileceğini unutmadan krem kullanımına dikkat etmelisiniz.

Cilt Lekeleri için Hangi Krem Kullanılmalı?

Akne ya da sivilce kaynaklı izleri yok etmek ve aynı zamanda peeling etkisi yaratmak için Avene Cleanance markası altında satışa sunulan ve oldukça cüzi ücretler ile ulaşabileceğiniz krem, sivilce ya da akne sorunları nedeniyle oluşan lekelerin giderilmesi noktasında oldukça etkili bir üründür.

Sivilce Nas?l Gider Cilt Lekelerine Kullanılan Kremler

Bir diğer adımda ise Avene’den istediğiniz sonuçları alamamanız durumunda Ducray Kerancyl’i öneriyoruz. Cilt üzerinde sebum salgısının dengelenmesini sağlayan bu krem akne ya da sivilce kaynaklı oluşan lekelerin giderilmesini sağlıyor.

Eğer cildinizde karma bir leke problemi var ise bitki derman olarak satışa sunulan ürünü deneyebilirsiniz. Cilt üzerinde oluşan tüm leke türleri üzerinde oldukça etkili olan bu ürün 50 – 80 TL bandında satışa sunulmaktadır. Fakat karma etki yaratması sebebiyle son derece iyi sonuçlar elde edilebiliyor.

3 Cilt Lekelerine Kullanılan Kremler

Clinique Even Better Moisturizer olarak satışa sunulan bu ürün aynı zamanda güneş kremi olarak da kullanılabiliyor. SPF 20 etkisine sahip olan Clinique, cildin nem dengesini sağlarken, güneşe karşı cildi korumakta ve var olan lekelerin giderilmesini sağlamaktadır.

Ortalama 100 – 150 TL bandında satışa sunulan Clinique ile etkileyici sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?