Güzellik Trendi Turuncu Dudaklar

admin 8 sene Önce Ekledi |
394

Güzel ve çekici görünmek her kadının hakkı. Erkekleri güzelliğimizle şaşkına çevirmek istiyoruz. Bunun için en önemli silahımızı yani güzelliğimizi kullanıyoruz.

Güzellik hem öz güvenimizi besliyor hem de iyi hissetmemizi sağlıyor. Güzelliğin sırlarını bulmaya ve araştırmaya devam ediyoruz.

Her geçen gün yeni makyaj trendleri oluşuyor ve makyaj da bizim gibi değişiyor, gelişiyor. Yeni makyaj modasını takip etmek ve yeniliklerden geri kalmak gerekiyor.

5 Güzellik Trendi Turuncu Dudaklar
Bahar ve yaz gelince kıyafetlerimiz değişiyor dolayısıyla yaptığımız makyaj da değişiyor.Kış aylarında hep mat ve pastel tonlarını kullandık. Şimdi renklenme zamanı. Bahar demek yeşeren ağaçlar demek, papatya demek. Yeşille mavinin uyandığı bir dönem.

Doğa canlanıyor ve insanlar daha çok dışarıya çıkıyor. Spor zamanı geliyor, akşam yürüyüşleri başlıyor, kelebekler uçuşmaya başlıyor. Kuşlar gök yüzünde dans ediyor ve hayatın müziği dalga sesleri gelmeye başlıyor. Bahar ve yaz demek renklerin uyanışı demek.

6 Güzellik Trendi Turuncu Dudaklar
Her yıl moda değişiyor ve trendler oluşuyor. Makyajda da bu modayı görebiliriz. Makyajda kullanılan renkler, makyaj yapma şekilleri değişiyor. Yapacağınız farklı bir eyeliner uygulaması sizin havanızı değiştirebilir.

Yaz gelince canlı renkler makyajda kullanılmaya başlar. Mavi, sarı, kırmızı, yeşil, mor, turuncu,..Birçok renk hayatımıza giriyor. Ruhumuzu uyandırmanın zamanı geldi.Bunu makyajımıza, kıyafetlerimize yansıtmak gerek.

 

7 Güzellik Trendi Turuncu Dudaklar

Bahar geldiğinde ruj seçimimiz de renkli olmalı. İnsana enerji veren ve samimiyetin temsilcisi olan renklerden biri de turuncu. Turuncu renk bir rujunuz yoksa hemen bir tane edinmelisiniz.

Eğer çok ağır makyajı sevmiyorsanız turuncu rujun cazibesinden yararlanmalısınız. Fondöten kullanmayı sevmiyorsanız sadece turuncu bir ruj kullanarak doğal ve güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sonraki Yazımız

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?